oferta pracy 2017/5/OA

Netventure Sp. z o.o. jest firmą z 18-letnim doświadczeniem w sektorze IT. Spółka jest wiodącym dostawcą oprogramowania dla branży eventowej oraz świadczy usługi wsparcia IT. Aktualnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko:

ASYSTENT / ASYSTENTKA BIURA (ref.: 2017/5/OA)

Zakres obowiązków:

Oferujemy:

Wymagania:

Mile widziane:

CV wraz ze szczegółowym opisem kompetencji oraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb Netventure Sp z o.o. niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać na adres praca@netventure.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

O firmie
Netventure to firma o ponad piętnastoletnim doświadczeniu
i ugruntowanej pozycji na rynku IT. Spółka specjalizuje się w zapewnieniu
stałego wsparcia IT dla firm oraz obsłudze informatycznej eventów.
Netventure jest również producentem wiodącego w kraju systemu
rejestracji i obsługi uczestników konferencji - Syskonf.pl.